FAQ

Gdzie odbywa się konferencja?

CONFidence odbywa się w Hotelu Forum w Krakowie (Marii Konopnickiej 28).

 

Gdzie mogę zaparkować?

Na miejscu konferencji dostępny jest parking hotelowy. Parking jest dodatkowo płatny na podstawie biletów wjazdowych. Jeśli dokonasz zakupu w Forum Przestrzenie, to Twój rachunek zostanie podbity i będziesz mógł skorzystać z parkingu bezpłatnie.

 

Jak mogę się zarejestrować?

Po przybyciu na miejsce konferencji udaj się do stanowiska rejestracyjnego, gdzie odbierzesz identyfikator i pakiet startowy. Przed konferencją dostaniesz wiadomość e-mail z unikalnym kodem QR, na podstawie którego otrzymasz ID - zabierz kod ze sobą w formie papierowej lub elektronicznej.

Rejestracja startuje od godziny 9:00. Otwarcie konferencji odbędzie się o godzinie 9:50. Zalecamy przybycie najpóźniej o 9:20, by uniknąć kolejki.

Identyfikator możesz też odebrać później (również na stoisku rejestracyjnym).

 

Gdzie znajdę agendę?

Agendę znajdziesz na stronie konferencji.

Tutaj znajdziesz listę prelegentów.

Agendę znajdziesz również w aplikacji Eventory.

 

Kto organizuje CONFidence?

Za organizację CONFidence odpowiedzialna jest PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 11 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

 

Co z lunchem?

Obiad będzie wydawany wszystkim uczestnikom z czarnymi opaskami w strefie cateringowej (znajdziesz ją na mapie konferencji), pierwszego dnia w godzinach: 13:05-14:05, drugiego dnia - 12:30-13:30.

 

Czy będzie After Party?

After Party odbędzie się jak zawsze pod koniec pierwszego dnia, 19 maja o 20:00 w Hotelu Forum w przestrzeni konferencyjnej. To okazja do znakomitej zabawy przy piwie i ciekawych rozmów z innymi uczestnikami i prelegentami.

 

Co to jest CTF?

Capture the Flag to konkurs dla najlepszych hakerów z całego świata. W konkursie biorą udział zarówno zespoły, jak i pojedyncze osoby, prześcigające się w opanowaniu sztuki kryptografii, stenografii, programowania, administracji systemów, obrony i atakowania sieci. CTF na CONFidence 2016 jest organizowany przez polski zespół Dragon Sector.

 

Czy na miejscu będzie Internet?

Na terenie całego obiektu uruchomiona będzie nasza infrastruktura WiFi.

Ustawienia sieci WiFi:

SSID: confidence

Pass: Cisco_for_Hackers

 

Gdzie znajdę aplikację mobilną konferencji?

Oficjalną aplikacją CONFidence jest Eventory - znajdziesz ją na stronie: https://eventory.cc/.

Po pobraniu aplikacji możesz dołączyć w niej do konferencji CONFidence.

Znajdziesz tam niezbędne informacje o konferencji, w tym agendę, mapę i informacje o Partnerach. Za jej pośrednictwem możesz też kontaktować się z innymi uczestnikami.

 

Jaki jest oficjalny hashtag CONFidence?

W czasie konferencji zapraszamy do korzystania z hashtagu: #CONFidence2016 oraz przywoływania naszego kanału @CONFidence_news.

 

Czym jest ścieżka OWASP?

Wraz z OWASP Polish Chapter zaprosiliśmy światowej klasy specjalistów z dziedziny IT Security. Dzięki naszej współpracy stworzyliśmy cykl merytorycznych wykładów poruszających zaawansowane tematy.

 

Gdzie mogę odpocząć?

Odwiedź Relax Zone, miejsce, gdzie możesz zrelaksować się między wykładami.

 

Czym są maszynki do głosowania?

W każdej sali wykładowej znajdziesz maszynkę, za pomocą której możesz ocenić, czy dany wykład Ci się podobał, czy nie. Możesz zagłosować poprzez wciśnięcie zielonego lub czerwonego przycisku.

 

Jak mogę zdobyć koszulkę?

Aby otrzymać koszulkę, drugiego dnia po lunchu wypełnij ankietę oceniającą CONFidence. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać konferencję zgodnie z oczekiwaniami uczestników!

 

Gdzie znajdę partnerów?

Stoiska znajdziesz w Partner Zone - możesz tam dostać naklejki konkursowe, wymienić się wizytówkami oraz cennymi informacjami z naszymi Partnerami.

 

Czy będą jakieś atrakcje?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Game Zone, w którym będziecie mogli się zrelaksować i pograć na konsolach.

 

Z kim kontaktować się w sprawie rejestracji i faktur?

Skontaktuj się z Anną Bil:

e-mail: anna.bil@proidea.org.pl

tel: +48 797 004 949